Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPalon keresztül vásárolok...

PayPalon keresztül vásárolok a kártyámmal az ebayen akkor kell valamilyen plusz költséget fizetnem?

Figyelt kérdés

2016. febr. 20. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2016. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Belföldi utalásként könyveli el?


Köszönöm a választ.

2016. febr. 20. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Kártyás vásárlásként könyvelik el.
2016. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de akkor ugyan úgy felszámítják a költségeket mintha sima mastercarddal vásárolnék, mert annak díja van. Ha számlán keresztül vásárolok akkor nincsenek költségek.
2016. febr. 20. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:
A kártyás fizetésnek nem szokott külön díja lenni. Biztos vagy benne, hogy neked van? Ha fizetsz a boltban kártyával, valóban levonnak tőled plusz költséget?
2016. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én azt hittem, ha külföldről vásárolunk akkor felszámol plusz költségeket, de most láttam, hogy ahonnan az infót vettem ott online netbankból való utalásról volt szó.

Köszönöm a segítséget, így már sokkal könnyebb dolgom lesz és nem kell megint napokig várni.

2016. febr. 20. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!