Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » USA- ból kapott csekk beváltés...

USA- ból kapott csekk beváltésa? Opt siralmas 45 nap az átfutás, nincs valamilyen lehetőseg más pénzintézetnél az idő rövidítésére?

Figyelt kérdés

Kaptam egy csekket az USA- ból ami szeretnék beváltani. Felhívtem az OTP- t , hogy be szeretném váltani erre ők az mondták semmi probléma 45 nap az átfutása. A mai világba 45 nap, ilyen csak a mesében van! -értem, hogy sok a visszaélés, de akko is- Nem tud valaki olyan pénzintézetet ahol nem kell ennyi ideig várni a pénzre?

Köszönöm válaszokat.



#csekk #pénz #tőzsde #beváltás #pénz kifizetés.
2015. dec. 12. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Mekkora összegről szól? Átveszem 80%-os értéken akár azonnal. :)


Egyébként ha találsz pénzintézetet ami legfeljebb 43 nap alatt kifizeti, akkor mondd hogy az OTP szolgáltatása siralmas. :)

2015. dec. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ersténél kb 3-4 hét, de kell hozzá bankszámlát nyitnod, ha nincs erstes számlád.
2015. dec. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!