Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste banknál igényelek...

Erste banknál igényelek bankkártyát az kb mennyi idő alatt van kész?

Figyelt kérdés
Mármint amire leküldik nekem a kártyát,mert arról kell a kártyaszám az internetes vásárlásra
2016. márc. 1. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:

1-2 hét (inkább a 2 felé közelít)

Amúgy ez minden banknál ugyanennyi, mert a kártyákat egy bizonyos cég gyártja az összes magyar bank számára.

2016. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2016. márc. 1. 23:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Internetes vásárláshoz inkább igényelj virtuális bankkártyát!

Ehhez a bank létrehoz neked egy alszámlát a számlád mellé és ehhez az alszámlához hozzák létre a virtuális kártyát. Ennek a virtuális kártyának csak az adatait kapod meg, a kártyát nem gyártják le fizikailag.

Az az előnye megvan, hogy vásárlás előtt tolsz adott lóvét az alszámládra, aztán vásárolsz a virtuális kártyáddal és rendben vagy. Ha valami gigszer folytán (vírusok miatt, vagy adatlopás miatt) kitudódnának a bankkártyád adatai, nem az egész aktív számládon lévő lóvédat lehet leszívni, csak az alszámlát, amin jobb esetben egy netes vásárlás után nem marad lóvé, vagy csak minimális.

2016. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem múlt héten küldték, kerek 2 hét volt, mire az igényléstől számítva megjött
2016. márc. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 9 nap volt. Szintén Erste.
2016. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!