Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Transferwise utalás külföldről...

Transferwise utalás külföldről Magyarországra hogyan működik?

Figyelt kérdés

Romániából egy személy szeretne nekem utalni pár ezer ft ot. Lehet e olyat csinálni hogy a Romániából utal a személy a román transferwise majd a transferwise átutalja nekem magyar bankszámlára?

Volt egy olyan űrlap hogy mennyit szeretnék utani (RON 500 és ki írta HUF ba mennyi majd tovább mentem végűl ki adot egy román bankszámlaszámot erre kellene utaljon és megkapom magyar bankszámlámra?)


2016. márc. 5. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:

A létező legjobb árfolyamon történő Magyarországra (vagy bármelyik más országba) utaláshoz tapasztalataim alapján a TransferWise a legjobb megoldás!

A TransferWise valós piaci középárfolyamon váltja a pénzed, az utalás költsége csupán 0,5% mindenféle rejtett díj nélkül.

Így sokkal olcsóbban utalhatsz pénzt külföldre mint bármi mással, kb. 90%-al kevesebbért mint a bankok, a Western Union vagy a PayPal!

Próbáld ki te is, az első utalásod ingyenes lesz £3000-ig, ha az alábbi linken regisztrálsz, it találod a keresett űrlapot is, érdemes elmenteni a kedvencek közé: [link]

Regisztrációhoz szükséges útlevél vagy ID scannelve vagy fotózva.

Én általában az esti órákban szoktam utalni, másnap délelőtt már a magyar folyószámlán van a pénz.

2016. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!