Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan hozzak ki 3. 000. 000...

Hogyan hozzak ki 3. 000. 000 ft-ot OTP lakossági bankszámláról másik bankba hogy a lehető legkevesebbe kerüljön?

Figyelt kérdés

Bankot váltanék de van benn az OTP-nékl 3M ft. Lakossági számlán. Hogy vigyem át a másik bankba?

Ha kp-ben kiveszem horror összeg majdnem 30.000 ft a kezelési ktg. Ha utalom egyben vagy adagokban is hasonló.

Egyéb ötlet?


2016. márc. 6. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs egyéb ötlet. Ez a két variáns van.
2016. márc. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem közel sem tűnik 30 ezer forintnak.

Csak egy számlacsomagot látok az OTPnél, ahol az "Eseti átutalás OTPdirekt internetes vagy SmartBank szolgáltatáson, bankon kívül belföldre forintban" díja 9123 forintban van maximálva, a többinél 5873 forint.

Továbbá a bankkártya hirdetmény szerint belföldi idegen bankfiókban a készpénzfelvétel díja fix 1.325 Ft, 2.952.601 Ft tranzakció összeg felett is.

2016. márc. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Na ez tuti nincs így. Tuti.

A múltkor az OTP telebankossal kiszámíttattam hogy mi lenne ha most az összes pénzem kp-ban kivenném a pénztárban bankfiókban?

Majdnem elérte a 30-at!! telebankos OTP-s mondta.

2016. márc. 6. 10:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, OTP-s bankfiókban a hirdetmény szerint is 29990 forint a felvétel díja 3 millió forintra.
2016. márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

elföldi idegen bankfiókban a készpénzfelvétel díja fix 1.325 Ft,


Hát na ez az!!!

Akkor mit pofáznak itt baromságokat?

fix 1325ft? Honnan szedheti ezt a baromságot???

2016. márc. 6. 11:40
 6/8 anonim ***** válasza:

A felvétel mindig drágább, inkább utaljad át!

Annak is van költsége, de ott mindig van egy felső plafon.

Pl. az én számlacsomagomban (Net) a bankon kívülre utalás 0,3% ( - /5 873 Ft) a hirdetmény szerint, tehát 5873 a maximális összeg, amit ezért levonhatnak.

2016. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem volt a hozzászólásodból világos, hogy melyik adatra érted, hogy "baromság", de én a fenti adatot a hivatalos bankkártya hirdetményből vettem, amelyet te is megtekinthetsz az OTP weboldalán vagy bármely bankfiókban.

2016. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha interneten utalod, az nyilván olcsóbb, keress olyan számlacsomagot az OTP-n belül, amelyiknél olcsó/ingyenes az utalás, válts arra, és utald át az új számlára.

Pl. Net csomagban interneten egy utalás díja bankon kívülre maximum 5873 forint lehet a hirdetmény alapján.

2016. márc. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!