Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem tudom a pay pal hoz hozzá...

Lokalizálo241 kérdése:

Nem tudom a pay pal hoz hozzá csatolni a otp bank kártyámat de a bankszámla számot sikerült! Mi lesz akkor ha másik kártyát csatolok hozzá de a bankszámla szám marad?

Figyelt kérdés
ha ki utalok magamnak pénzt akkor az OTP-sre fog jönni a pénz? mert az a legnagyobb gond hogy le van így limitálva az accountom :( + a 400ft is levonta nem egy nagy összeg de hát..........

2016. febr. 15. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:

"ha ki utalok magamnak pénzt akkor az OTP-sre fog jönni a pénz?": Arra a bankszámlaszámra fog menni, amit megadtál PayPalen.

"+ a 400ft is levonta ": Akkor elfogadta a kártyádat is, csak a tranzakció közleményében megjelenő négyjegyű kódot kéne beírnod a PayPalon.

2016. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi és email ben kapom mega kódot mert nem kaptam még semmit se :(
2016. febr. 15. 22:37
 3/7 A kérdező kommentje:
igazad van csak azt nem tudom hogy hol fogom meg kapni a kódot email ben ?
2016. febr. 15. 22:48
 4/7 anonim ***** válasza:
a kódot láthatod az internetbankodban vagy a bankszámlakivonaton majd.
2016. febr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak aza baj hogy nincs internetbankom a bankszámlakivonatom hoz meg nem férek hozzá! És ha bemennék a bankom hoz és ott meg kérdezném hogy ők lásák-e a 4 jegyű számot ?
2016. febr. 16. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Ott valszínűleg meg fogják tudni mondani.
2016. febr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
voltam bent és ott se látják csak annyit mondtak hogy 22. ig le van zárolva az összeg menyek vissza 22. én De én ugy tudom hogy az azért van le zárolva ha adig nem aktiválom vissza adja a pénzemet és nem lesz aktiválva a pay pal vagy pedig 22.én küldik a kódot ?
2016. febr. 17. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!