Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal biztonságos külföldi...

Paypal biztonságos külföldi értékesítésnél?

Figyelt kérdés

Jófogáson felraktam egy ruhát, amire Angliából jelentkeztek. Azt kéri a vevő, hogy regisztráljak paypalra mert ott akar fizetni, és küldi a futárt a ruháért.

Megfogom kapni a pénzt? Letudja tiltani, hogy a paypal kifizesse nekem?

Hogy működik a tranzakció biztonságosan? Van ilyen átverés? Egy kicsit tartok ettől az egésztől.



#külföld #PayPal #Jófogás #macskakolbász
2016. márc. 6. 21:04
 1/2 orexion válasza:

Szia

Engem angliából hívtak pár eve az eladó 60 e ft os gitarom miatt hogy a gyerekenek szeretné Bank of American keresztül akarta fizetni. A bank küldött is üzenetet hogy megjött a pénz hozzajuk, de csak akkor kapom meg, ha a posta atadja a címzetnek a termeket. Azutan közölte hogy a fianak akarja, aki egyiptomban él. Megadta a címet én fizettem a 20 e ft os postát, majd ennyi, se a bank sem a vevő nem volt elerhető ezentúl.

A paypalt nem ismerem de ott is biztosan van a vevőnek visszalepési lehetősége, mondván 1 követ postáztál....

Szerintem csak óvatosan. Inkább utaljon neked előleget szamlára.

2016. márc. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csaló volt a vevő jelölt.

Kamu paypal emailcímről írogatott a paypal nevében, hogy utaljak a felhasználónak egy nagyobb összeget, és azt meg az utalt pénzt egyben megkapom...

2016. márc. 13. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!