Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyha aliexpress-en visszakap...

Hogyha aliexpress-en visszakapok pénzt, mert pl. nem érkezett meg a csomag, forintban miért kevesebb mindig az összeg, mint amennyibe került nekem? Ebay-en meg forintra pontosan ugyanannyit kapok vissza.

Figyelt kérdés
aliexpress, ebay, online vásárlás, pénzvisszafizetés

2016. márc. 11. 14:28
 1/5 A kérdező kommentje:
hopp a leírásba írtam be a kulcsszavakat :D
2016. márc. 11. 14:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért,mert a dollárt amikor visszaváltják forintra, kevesebbet adnak érte,mint amikor vasaroltál..
2016. márc. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
észrevettem :D de ebay-en is dollárral fizetek
2016. márc. 13. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor mi a kérdés??? Amikor Te veszel dollárt, (pl amikor kifizeted a terméket) akkor drágábban adja a bank,mint,amikor ő vásárolja meg tőled (visszatérítés)...

Van olyan eset,amikor ugyanannyit adnak vissza, ha például közben felment az áfolyam..de ez azért ritka.

2016. márc. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az a kérdés, hogy miért van az, hogy ebay-en MINDIG ugyanannyit kapok vissza.. ha nem tudsz normálisan válaszolni, akkor sehogy nem kell, köszönöm
2016. ápr. 13. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!