Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudtok olyan bankot, ahova...

Tudtok olyan bankot, ahova nem kell adóstárs? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
1,5M foint szabadfelhasználású személyikölcsönt szeretnék felvenni, de a K&H-nál már kell havi 100E Ft-os keresetre is adóstás, ott maximum 1,2M-t tudok felvenni anélkül. Van olyan bank aminél van esélyem másfél milliót felvenni adóstárs nélkül? 7 évre venném fel. A válaszokat előre is köszönöm!
2016. márc. 16. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
esélytelen!
2016. márc. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"1,5M foint szabadfelhasználású személyikölcsönt szeretnék felvenni"


"7 évre venném fel."


Azt vagod, hogy legalabb 2.5 milliont kene visszafizess? (Ennel tobb, csak nem akartam reszletesen szamolni.) Szemelyi kolcsont max par hora erdemes felvenni, ha tudod biztosan, hogy lesz mibol visszafizetni.

2016. márc. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mennyit kell visszafizetnem, és meg is tudom oldani, mindent kiszámoltam, csak kellene egy olyan bank, ahova nem kell adóstárs.
2016. márc. 16. 11:51
 4/7 anonim ***** válasza:

" mindent kiszámoltam"


Az ilyen szamitasokat szokta az Elet athuzni. :D

2016. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem is baj, ha esélytelen, a kérdést azért tettem fel, hogyha esetleg valaki tud olyat, akkor leírná, vagy amelyiknél ha nem is 1,5M de 1,2M és 1,5M között adóstárs nélkül.
2016. márc. 16. 11:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Jogos az utóbbi válasz is! :D De meg tudom oldani a tölresztést, no de nem az a lényeg! :D
2016. márc. 16. 11:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem jól tetted fel a kérdést. Sok bankot tudok, ahol nem kell adóstárs egy személyi kölcsönhöz, az viszont már más kérdés, hogy van.e olyan bank, ahol NAGYON ALACSONY JÖVEDELEM esetén 1M FT FELETTI SZEMÉLYI KÖLCSÖN mehet-e adóstárs nélkül?

Ilyen bankot nem tudok.

2016. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!