Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik olyan hogy egy utalás...

Létezik olyan hogy egy utalás 4 óra?

Figyelt kérdés
Utaltam pénzt én K&H -s vagyok. Akinek utaltam az Raiffeisen bankos. 2 órája utaltam azt írja az illető hogy 4 óra kb. Igaz ez?:/
2016. márc. 23. 12:10
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
43%
Tavaly szeptember óta 1 órás a 4 órás, viszont csak elektronikusan indított utalásra érvényes, és forint-forint számlák között. Plusz a banknak használnia kell a GIRO rendszert (mind a K&H, mind a Raiffeisen használja, néhány kisebb takszöv lehet még, amelyik nem). Elektronikus utalásnak az számít, ha internetbankon vagy alkalmazáson keresztül utalsz. Ha bemész a bankba az nem.
2016. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek: igen, hivatalosan 1 óra az utalás, de a valóságban ez többször nem teljesül. nemrég is fényes nappal, banki időben, internetről indított utalást csak 3 óra múlva kaptam meg...
2016. márc. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én a bankból utaltam nem online..de hát oké várok mást nem tudok tenni. Köszönöm a választ
2016. márc. 23. 12:28
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
43%
Ha bementél a bankba az utaláshoz, akkor holnap reggel fog átérni.
2016. márc. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hu köszönöm megnyugtato! !
2016. márc. 23. 12:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor már nem idegeskedek hogy atvertek:)
2016. márc. 23. 12:58
 7/8 anonim ***** válasza:
10%
Átmegy egy óra alatt, de nem minden bank írja jóvá azonnal, pár óra csúszás lehet, általában 4 órát vállalnak biztosan. Persze lehet kevesebb is.
2016. márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2016. márc. 23. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!