Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A paypalon ha mínuszba vagyok...

A paypalon ha mínuszba vagyok mennyi időm van kiegyenlíteni a számlámat?

Figyelt kérdés
Eladtam kb.2 hónapja egy játékot és nem érkezett meg a címzettnek a csomag, ezért kért refoundot de nekem a számlámon csak 5000huf volt és a refound 20000ft volt, ezért most 15000huf-os mínuszba vagyok. Egyáltalán ki kell-e egyenlíteni az accountomon a pénzt vagy akár meddig lehetek mínuszba, vagy muszály valahogy pénzt töltenem rá? és ha muszály pénzt tenni rá, mennyi időm van rá hogy töltsek rá és ne legyen semmilyen nagyobb büntetés?-valaszokat köszönöm!

#bank #eBay #PayPal #paypal refound
2016. márc. 27. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyomkövetőt nem kaptál a csomagra mikor felé adtad? Ha ilyen alapvető dolgokat nem tudsz miért adsz el bármit is ebay-en?
2016. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
^ De kaptam nyomkövető számot, el is küldtem neki, de a posta weboldalán nem lehet követni.
2016. márc. 29. 08:39
 3/4 anonim ***** válasza:
hogy kaptam a nyomkövetőt?:)
2016. márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
?
2016. márc. 30. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!