Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 16 évesnek milyen bankkártyát...

16 évesnek milyen bankkártyát ajánlatos csinálni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy bankkártyát magamnak údy döntöttem, viszont van néhány feltételem, hogy milyenre lenne szükségem:


- 18 alatti is megcsináltathatja


- hitelt nem lehet rá felvenni (nehogy illetéktelen kezébe kerüljön, aztán tízezres hiteleket felvegyen)


- Sok helyen elfogadott (pl internetes vásárlásoknál)


- Havi díj az nem tudom hogy működik ezeknél a kártyáknál, lehetőleg ne legyen, de ha van, akkor ne ilyen több ezer havonta


Kb mennyi idő alatt csinálják meg?


Előre is köszi


2010. ápr. 4. 20:50
 1/4 anonim válasza:

az otp-nél van junior kártya, egy egyszerű bankszámla tartozik hozzá, tehát hitelt nem lehet felvenni rá és mivel junior sokkal kedvezményesebb, mint a felnőtt és már 14 éves kortól lehet, számlavezetési díj nincs. én csak ezt ismerem, mert nekem ilyen van, de lehet más bankoknál is van ilyen...


[link]

2010. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én pedig a Cib-et ajánlom, Cibezz számlacsomag! Szintén diákoknak! Nincs számlavezetési dij és semmilyen díj! Hitelt nem lehet rá felvenni, és 14éves kortól lehet csináltatni!

Ingyen utalsz, és havi 2 készpénzlevétel ingyen van!

Bemész a cib bankban, fél óra alatt megvan.... És 1héten belül kiküldik a kártyát!

Nekem kb 1éve ez van és megvagyok elégedve!:)

2010. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy 18 év alattinak nem adnak netes vásárlásra is alkalmas (többnyire dombornyomásos) kártyát. Én 17 évesen csináltattam anyám kíséretében a saját nevemre VISA kártyát és hát az jó volt mindenre.

Amúgy a kártyának van éves díja (1500-5000 Ft) és a számlának havidíja (0-500 Ft). Bankja válogatja, hogy mennyi a díj.

2010. ápr. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

OTP junior az nem sokat ér ne olyat csináltass.

Inkább Cib Cibezz számlát.

Azt te is megnyithatod.

Hitel miatt se kell aggódnod nem tudnak rá felvenni.

Tudsz vele vásárolni is, minden helyen elfogadják.

Nincs havidíj, ingyen netbank, és telebankot kapsz hozzá.

kb 1-1,5 hét mire megkapod a kártyádat.

[link]

2010. ápr. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!