Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehetséges letiltott bankkárty...

Lehetséges letiltott bankkártyát újraaktiváni?

Figyelt kérdés

Hello,

A már letiltott OTP bankártyat újra lehet-e aktiválni? És hogyan? Van valakinek valami tapasztalta erről?

Előre köszönöm!


P.S. A letiltás azért történt mert nem találtam a kártyám,és a biztonság kedvéért letiltottam, de közben előkerült.


2011. okt. 10. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem, nem lehetséges. Újat kell rendelni.
2011. okt. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
50%
Az előző válaszadónak adok igazat, NEM lehetséges! Én is most rendeltem újat az Unicreditnél.
2011. okt. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, hogy az OTP-nél hogy van, de banktól függ. Van olyan bank is ahol van végleges és nem végleges letiltás is.
2011. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat..

Sajnos tényleg végleges a letiltás

2011. okt. 11. 15:01
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

1-2 hét alatt elkészül az új, ez talán még nem túl sok idő.

Viszont költsége kemény is lehet. (Kivéve ha Junior számlacsomagod van.)


MOndjuk még így is jobb mintha ellopták volna és nem tiltattad volna le és valaki bírta volna használni.

2011. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ronnie10 válasza:
5%
Lenne egy kérdésem? LEtiltott kártyáról felvehetem még a pénzemet valahogy?
2012. márc. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem valahol belül te is tudod a választ.


A letiltás lényege, célja pont az, hogy semmilyen formában se legyen használható.


De ha bemész a bankba ott tudsz kivenni pénzt a számládról kártya nélkül is.

Kártyát meg igényelj újat.

2012. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alaque válasza:
77%
Épp az imént közölte velem az ügyintéző, hogy addig lehet újraaktiválni amíg meg nem érkezik az új.
2014. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Simon Károly Dániel válasza:
76%
Ugyanez volt a helyzet nálam is, már aznap előkerült, amikor letiltottam (online / internetbank). Felhívtam az OTP HelpDesk-et, ott ugyanezzel a kérdéssel előálltam. Azt mondták, hogy személyesen kell bemennem az OTB-be, ott kérhetem a tiltás feloldását, ill. mivel online felületen rendeltem új kártyát (persze nem csak ebben az esetben), van rá 1-2 munkanap, míg a kérelem feldolgozásra kerül, így 1-2 napig még visszamondhatom az új kártyát. Ennyi.
2017. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

2 típusú letiltás van, de nem minden bank használja mindkettőt.


- az egyik esetben a bank tilt csak, ilyenkor újra lehet aktiválni

- a másik esetben a kártyatársaságnál tiltat a bank, ezt nem lehet.


Azért eltérőek a válaszok, mert nem minden bank, és nem minden csatornán teszi lehetővé mindkét típusú tiltást.

2017. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!