Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kétszer utaltam el a pénzt a...

Kétszer utaltam el a pénzt a cégnek, de a második utalásra már nem volt elegendő pénz a számlán, mit történik?

Figyelt kérdés

A második utalás nem fog elmenni ez esetben / levon annyit, amennyi rajta van?


Előre is köszi!



2016. márc. 29. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit írt ki a második utalásnál? ha nem banki időpontban utaltál, akkor vissza tudod hívni az utalást, mert még csak várakozóban van. De ha nem volt elég pénz rajta, akkor valószínű nem teljesül. - de a helyedben megnézném a netbankban, mi az állás. van valami olyan, hogy tranzakciók lekérdezése - ott meg tudod nézni, milyen állapotban van?
2016. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Függőben lévő tételek menüpontban ott a két tranzakció. 2 órás eltolódással csináltam meg a két utalást, így az egyikre csak holnap kerül sor, mert már bezárt a bank. Azonban az első utalásnak el kellett volna már mennie, de az "esedékesség dátuma" menüpontban csak ennyi van odaírva: "-".

Valószínűleg ez azt jelentheti, hogy nem történt meg az utalás.

2016. márc. 29. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor a 2.-ik utalást még vissza tudod vonni... sajnos nem tudom pontosan, hogy kell, de vissza lehet hívni valahogy...
2016. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vegul nem vontak le a penzt
2016. ápr. 1. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!