Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lehet hozzájutni, és...

Adam1c1 kérdése:

Hogyan lehet hozzájutni, és hogyan lehet pénzzel feltölteni a Paypal kártyát?

Figyelt kérdés
Egy játékban való biztonságos, és gyors fizetéshez volna szükségem a kártyára, amiről azt hallottam, hogy különböző feltöltési összeggel megvásárolhatók, akár egy benzinkúton is. Ez tényleg így van ? Ha levásárolom róla az összeget, akkor akár ugyanott, ahol vettem, vagy a postán készpénz befizetés mellett feltöltik rá a kívánt összeget újra ? Van bankszámlám, és természetesen bankkártyám is, de nem akarok a bankba bemenni, és kiváltani egy ilyet. meg utalgatni sem szeretnék. meg lehet ezt igényelni banktól függetlenül is ?

2016. márc. 30. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
A Paypal SZÁMLÁT egy hozzá kapcsolat bankszámlával lehet feltölteni.
2016. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ez csupán egy főszámlától leválasztott külön számlaszám, melyhez kártya is tartozik ? Mert ugye a Paypal kártya mint olyan, igenis létezik, hisz még egy gyorséttermekben is gyorsabb fizetést tesz lehetővé, a bankkártyás megoldásnál.
2016. márc. 30. 17:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Amire te gondolsz az a PayPASS.

Az egy ID chipes kártya, a legtöbb bank ad ilyet a bankszámládhoz...

2016. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A paypass, paypal és a paysafecard fogalmakat kevered. Nézz utána hogy mi micsoda.
2016. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

@19:10


Igen, az megmagyarázná ezt a katyvaszt.

2016. márc. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Okés, rendben. köszönöm. De most akkor tényleg mind a kettőt a bank adja igénylésre ?
2016. márc. 30. 22:48
 7/9 A kérdező kommentje:
Paysafecard lesz az amire én gondolok. Most találtam rá. Ahhoz valóban nem kell bankszámla, ahogyan ezt hallottam is eredetileg.
2016. márc. 30. 22:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tisztázott hogy most te miről beszélsz. Paypall? Paysafe? Paypass?
2016. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valóban el voltam tévedve elég erősen ezeket illetően, de egyrészt pont ezért tettem fel a kérdéseimet, másrészről viszont nem megyek vele sokra, hogy ezt én megtettem idefent, ha folyamatosan azon rugózol pl te is, hogy mennyire nem vagyok tisztában semmivel. A kérdést valóban Paypal-ra tettem fel, de aki vágja miről van szó, annak pontosan tudnia kéne, hogy alatta valójában paysafecard-ról beszéltem, és igen, szerintem mostanra már elég egyértelmű, hogy ezzel keverem, hisz egyedül ehhez nem kell bankszámla, és egyedül ezt tudom megvásárolni akár egy benzinkúton is, ahogyan azt eredetileg is írtam, (továbbá mellesleg újság árusoknál, és sorolhatnám még). Viszont továbbra is kérdésem, hogy miképpen tudom újra feltölteni a kártyát, továbbá van-e valami teendőm kártya vásárlás után közvetlenül, vagy már azonnal elérhető rajta a kívánt összeg ? Ugyanúgy történik ennek a vásárlása egyébként pl egy OMV kútnál, mint egy csokoládénak ? hazaviszem, és már fizetek is vele ? Köszönöm a türelmeteket, és a válaszokat.
2016. márc. 31. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!