Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Március elején vettem egy...

Március elején vettem egy notebookot, 0%thmre, de fel fogok mondani a cégnél, ez okozhat gondot a hitelnél?

Figyelt kérdés
Pár napon belül fel kellene mondjak, de az új szerződésem majd csak májustól él, és külföldön. Okozhat ez gondot? Mennyire ellenőrzik, hogy a cégnél dolgozok e? Tegnap telefonáltak az otp hitel részlegéről, munkáltatóit ellenőriztek(enyémet). Később is ellenőriznek majd?Köszönöm

2016. márc. 30. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megkaptad a hitelt, és aláírtad a szerződést, és fizetni tudod a részleteket, 99,999999 százalék, hogy nincs miért aggódnod. Nézd meg azért, mi van a szerződésedben, de szerintem olyasmi nem lehet benne, hogy ha megszűnik a munkaviszonyod, akkor a bank egyoldalúan hátrányosan módosíthatja, vagy felmondhatja a hitelszerződést :)
2016. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem 99, hanem 100 %, hogy semmi gondod nem lesz belőle.

Sosem fognak már ellenőrizni. Minek?

A munkaviszony a hitel IGÉNYLÉSÉHEZ kell, nem az a feltétel, hogy a futamidő alatt végig legyen munkád.

SEnkit nem fog érdekelni, ha fizetsz.

Ha meg nem fizetsz, akkor zaklatnak majd telefonon, aztán behajtó, végül végrehajtó, de bízzunk benne, hogy egy laptop miatt ilyesmire nem kerül sor.

2016. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) én is erre gondoltam, de hát nem vagyok valami fene okos bank meg hitel ügyekben:)
2016. ápr. 4. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!