Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ki tudom egyenlíteni valaki...

Ki tudom egyenlíteni valaki más diákhitelét?

Figyelt kérdés
Szóval van egy alkalmazottam, aki csodálatos ember és sok jót tesz nap mint nap másokkal, de nem szeretném ha tudná ki fizette ki neki.

2016. ápr. 1. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Attól tartok, azonosítás nélkül nem tudsz semmilyen számlára sem pénzt befizetni, beleértve a Diákhitel Központnál lévőt is. A számlatulajdonosnak pedig kiadják a számlatörténetet, hogy ki törlesztett.
2016. ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Csak az ő tudomásával.

Én az egyik csajomét fizettem ki. Bementünk vele a bankba és ennyi volt.

2016. ápr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Anoním módon nem tudod, csak ha valakit megkérsz akit tudi nem ismer
2016. ápr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Miért akarod titkolni?


Az elismerés egy formája lehet, ha kiegyenlíted neki.

2016. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
A Diákhitelt simán ki lehet egyenlíteni másnak is. Viszont szükség van a szerződésszámra is utaláskor (meg nyilván a tartozás összegére is, hiszen random összeget nincs értelme utalni). Illetve ő látni fogja azt a számlaszámot, amiről a törlesztés történt, de nevet nem.
2016. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Legalább a szerződésszámát kéne tudnod. Nagyon kedves tőled, szerintem ne titkold el :)
2016. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!