Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sárga-csekkes villanyszámlát...

Sárga-csekkes villanyszámlát vagy fűtésszámlát interneten történő banki átutalással is ki lehet egyenlíteni?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor a sárga-csekket akár ki is dobhatom a kukába?

2013. jan. 8. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

persze, én évek óta ezt csinálom, nem kell postán ácsorogni órákat

a közlemény rovatba beírod a szerződésszámot, a csekken szerepel a számlaszám, és már indíthatod is az utalást

2013. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a csekk közepén lévő hosszú számsort szoktam beírni a közleménybe.
2013. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nagyontamas ***** válasza:
100%

Igen, én se teszek másként a sárga csekkjeimmel, de fontos, hogy a csekk közepén lévő "Megbízó azonosító"-t írd a közlemény rovatba, mert pl. az E.ON-nál, ha nem erre érkezik a pénzed, ugyan elkönyvelik a bevételt, de továbbra is kiegyenlítetlennek veszik a konkrét számlád!

Egyébként a legtöbb szolgáltató felajánlja az "e" ügyintézést, és még kedvezményt is ad a díjából. Arról nem is beszélve, hogy akkor bankkártyás fizetést is tudsz alkalmazni, ami díjtalan, vagy olcsóbb, mint a banki elektronikus utalás! A számláidat ők tárolják, pdf. ben bármikor letöltheted, nem keveredik el!

2013. jan. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!