Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Limitmódosítást végeztem a...

Limitmódosítást végeztem a bankban, de a netbankon még mindig azt írja a bankszámlámnál, hogy 50000ft a limit ez miért van?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert vasárnap a bank rendszere nem működik, ilyenkor a terheléseket sem könyvelik le. Ettől függetlenül szerintem már az új limit működik, csak a netbankban ez hétfőn fog látszani.
2016. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de smsben már kaptam üzenetet :0 nem lehet hogy a bankkártya meg a bankszámla limitje két külön dolog? de nem értem, ez tök logikátlan, ha egyszer mondjuk 150000-es értékben tudok vásárolni bankkártyával, az is a bankszámláról megy, akkor ott meg miért 50000? az nem számít tranzakciónak?
2016. ápr. 24. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:
A készpénzfelvételre és a kártyás költésre külön limit van.
2016. ápr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de az átutalásra nincs valami napi limit? nem értem minek kell ennyire bonyolítani az egészet
2016. ápr. 24. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!