Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Online fizetés bankkártyával,...

Online fizetés bankkártyával, hogyan?

Figyelt kérdés

Igényeltem egy OTP junior kártyát, amihez a számla el is készült, de a kártyára még várni kell. Viszont holnap szeretnék jegyeket venni az EB-re, ahol 15 percen belül kéne kártyával fizetni, különben elvesztem a jegyeket, de még soha nem csináltam ilyet.

Milyen adatokat kell megadni? Kártya nélkül is lehet? (Ha jól hallottam kell a kártya lejárati dátuma és még egy szám ami a kártyán található meg). Ezt meg lehet tudni más forrásból (pl. netbank, vagy a papírról amit adtak?)



2016. ápr. 25. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Kártyás fizetést bonyolítani csak kártyával lehet, az adatait nem tudod meg, amíg el nem készül...
2016. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kártya nélkül nem. És ha még tudnád is a kártya adatokat, nincs aktiválva.
2016. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"15 percen belül kéne kártyával fizetni..."

ÉS neked még nincs kártyád.


Te magad megválaszoltad a kérdést.

2016. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nem fog menni. Keress olyan ismerőst, akinek van olyan kártyája, amivel lehet interneten fizetni, üljön ott melletted, add oda neki a pénzt, és fizessetek az ő kártyájával. Ugyanis nem kell, hogy a kártya a jegyigénylő nevére szóljon.
2016. ápr. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen az lesz, amit te is írtál utolsó, reménykedtem hogy lehet így is, de nem voltam benne biztos, mert sok helyen csak a saját neveden lévő kártyát lehet használni.

2016. ápr. 26. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!