Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » CIB bank - Egy kártyás tranzak...

CIB bank - Egy kártyás tranzakció 30 sms értesítés. Rendszerhiba, vagy kiszámlázzák valamennyit?

Figyelt kérdés
Kártyával fizettem 2 üzletben, és a fizetési tranzakcióról közel 30 értesítő sms-t kaptam tranzakciónként, nagyjából néhány percenként, majd végül óránként. Ez a hiba eredményezheti, hogy az sms díjat is ez alapján számolják el a hónap végén?

2016. máj. 12. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt honnan kellene bárkinek is tudnia?

Megvárod, hogy lezárják a hónapot, és ha ki van számlázva, reklamálsz.

Vagy már most betelefonálsz, és megkérdezed, mi volt ez.

2016. máj. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kiszámlázzák, reklamálni kell, hogy írják jóvá. Szerintem jóvá fogják írni.
2016. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Feltételeztem, ha valaki járt már hasonlóan, megosztja a tapasztalatát. Telefonon speciális telefonos azonosító megadása után állnak velem szóba ebben az ügyben, amit személyesen intézhetek csak magamnak egy bankfiókban, ami legközelebb 60 km-re található a lakhelyemtől, mert innen elköltöztek. Bátorkodtam feltenni egy kérdést, esetleges tapasztalatok után érdeklődve. Köszönöm a választ mindenesetre.
2016. máj. 12. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért lett volna ilyen tapasztalata bárkinek is? Nem szokott azért az a rendszer általában besz...rni - szerencsére. De ne aggódj már, 300 forint vagy 500 forint miatt, ha az ő hibájuk, nem fogják kockáztatni, hogy elégedetlen legyen az ügyfelük. Szerintem nem fogják kiszámlázni, mert maguk is észlelik a hibát, de ha mégis, 99,9999 százalék, hogy egy reklamáló telefon vagy email után visszakapod a pénzed.
2016. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!