Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypalra tudok pénzt fogadni,...

Paypalra tudok pénzt fogadni, ha nem adok meg semmilyen adatot?

Figyelt kérdés
Helósztok. Az USA-ból várok pénzt game enginre fejlesztett és eladott assetek után. Az utalás magas költségei(levező banki tarifa) miatt Paypal-t választottam. Paypal-on már regisztráltam, de nem adtam meg se bankkártya, se banki adatokat. Így tudok pénzt fogadni illetve küldeni? Sajnos be kell valljam, hogy a pénzügyekhez egyáltalán nem értek, a fizetésem is a szüleim számlájára érkezik. A válaszokat előre is köszi.

2016. máj. 13. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogadni, küldeni tudsz tudsz, 2500 Euróig évente, de ha ki is akarod venni a pénzt, úgyis meg kell adnod a bankszámládat.
2016. máj. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de a saját nevemmel regisztráltam, és amikor meg akarom adni a szüleim bankszámlaszámát, már csak a saját nevem engedi beírni(last nem nem szerkeszthető-.-), módosítani pedig csak úgy tudnám, ha bescannelném az iratait:\ De mindegy ha tudok utalni, akkor minden rendben, beregisztrálok egy másik akkuntot, muterom nevével, aztán arra átutalom innen amit kiakarok venni. Aztán majd nyitok saját folyószámlát ha nagyon beindulna az üzlet. Köszi a válaszod:)
2016. máj. 13. 23:14
 3/3 anonim ***** válasza:

"muterom nevével," es a bankszamla anyukad neven van?

Csak azert mert nalunk peldaul apu neven van a szamla. Anyunak ugyanolyan hozzaferese van, intezhet barmit, van hozza kartyaja, de az csak tarskartya es a havi szamlalevel apu nevere erkezik. Ezert mikor anyu nevere hoztam letre paypalt, nem engedte a bankszamot hozzaadni, mert eszrevette, hogy az apu neven van. Ugyhogy letrehoztam egyet apu nevere (persze anyu kezeli) es igy mukodott. Csak egy aprosag amire jo figyelni ;)

2016. máj. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!