Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Munkahelyváltozás esetén mi...

Munkahelyváltozás esetén mi történik folyószámla hitelkerettel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt már folyószámlahitelkeretem, de most egy kicsit megszorultam és szeretném kitolni a keret összegét. Viszont közben munkahelyet váltottam és az utolsó utalásom még az előző munkahelyről jött, értelemszerűen az új munkahelyemről még nem kaptam fizetést (június 10-én esedékes). Kérdésem az, hogy ilyenkor melyik munkahelyet kell beírjam az igénylésbe?

Próbáltam e-mailt írni az OTP-nek, de nem adtak érdemleges infót ezzel kapcsolatban.



2016. máj. 19. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:

1 - úgy tudom, a folyószámla - hitelkeretet a beérkező jövedelem függvényében állapítják meg - tehát, ha még a régi helyről kaptad a hitelkeretet, akkor semmi nem fog változni, mert a régi fizetésed alapján állapították meg a keretet (pl. a jövedelem 3x-a)

2 - az új helyet hiába írod be, onnan még nem tudsz a hitelkerethez jövedelem igazolást hozni

3 - az OTP-nek van chat szolgáltatása is - azon rögtön válaszolnak, írj oda :-)

2016. máj. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!