Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior számla- és kártyaig...

OTP Junior számla- és kártyaigénylés?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 hete igényeltem számlát és kártyát online, de még mindig nem értesítettek hogy mehetnék érte. Várjak még, vagy telefonáljak oda hogy mi van? Miután megcsináltam az online igénylést nem is írt ki semmi olyasmit hogy vették az igénylést, csak visszadobott az OTP kezdőlapjára. Lehetséges hogy rosszul csináltam valamit?

2016. máj. 27. 14:42
 1/2 anonim válasza:
Lehetséges, hogy valamit rosszul csináltál. Kérte tőled, hogy hol szeretnéd átvenni a kártáyát, helyileg pontosan? Kaptál valamilyen sms-t vagy e-mailt tőlük? Én 4 nap múlva kaptam SMS-t, hogy mehetek érte.
2016. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, beállítottam átvételi helyet. Igényéljem újra? Nem lehet abból gáz hogyha esetleg kétszer igényelek, nem?
2016. máj. 29. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!