Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért sértődnek vérig az...

Miért sértődnek vérig az ismerőseim akiknek nem adok kölcsön?

Figyelt kérdés
Sokan kérnek kölcsön tőlem, de én senkinek sem adok. Viszont úgy be tudnak sértődni, hogy az hihetetlen. Még 500 forinton is. Jönnek a "nem így ismertelek meg - akkor felejts el engem örökre - sosem fogok neked segíteni ha kéred" szövegekkel. Persze sosem kértem a segítségüket és nem is akarom.
2016. máj. 27. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%

Azért sértődnek meg, mert nem adtál nekik...

Elég nyilvánvaló nem? Vagy csak egy közös proliszidásra vágysz a gyakoris milliomosokkal?

Vagy csak trollként próbálsz egy kis izgalmat generálni?

2016. máj. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
???
2016. máj. 27. 17:13
 3/14 A kérdező kommentje:
én nem vagyok milliomos...
2016. máj. 27. 17:14
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom azért, mert bajban vannak, és számítottak a segítségedre. Szíved joga nem adni természetesen, de azt sose tudhatod mikor lenne szükséged a segítségükre. Lehet sose, de lehet már a héten.
2016. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Első te úgy gondolod hogy kötelező kölcsönadni?
2016. máj. 27. 17:23
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem téged neveztelek milliomosnak...
2016. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem gondolom, hogy kötelező kölcsönadni, magam se tenném. De azt gondolom, hogy a kérdésed igen ostoba (vagy a fentebbi felsorolt opcióim), hiszen nyilvánvaló rá a válasz.
2016. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Mivel a kérdésed nem arról szól, hogy "szerintetek jó dolog kölcsönadni?" Hanem arról: "miért sértődik meg, ha nem adok neki?" Nyilvánvalóan azért bakker, mert ő elvárná.
2016. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Én sem értem, hogy most mi a kérdés célja... Szerintem is nyilvánvaló, miért sértődnek meg: mert nem adsz nekik. Nem vagy köteles, de ha az ismerőseidet zavarja, hogy nem adsz nekik, nem tudsz mit tenni, az érzéseiket nem tudod megváltoztatni. Neked az a felháborító, hogy ők megsértődnek, nekik meg az, hogy nem adsz nekik. Szívetek joga, csak erről kérdést kiírni minek?
2016. máj. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
de miért várják el hogy adjak? Én pénzem azt csinálom vele amit akarok
2016. máj. 27. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!