Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál nyissak folyósz...

Melyik banknál nyissak folyószámlát?

Figyelt kérdés

a közelünkben 3 bank van :

-sopron bank

-otp

-k&h

nagyon nem értek a témához épp ezért kérem a segítségetek,

a célom csak annyi hogy ebay-ről tudja vele rendelgetni, ha ugyvan akkor levenni készpénzt vagy hogy a fizetésem kártyára kapja mert nagyon fárasztó minden héten elmenni a postára felvenni fizut, még diák vagyok szóval nemis magas a keresetem ezért szeretnék minél minimálisabban kijönni ebből az egészből, nemtudom milyen költségekkel jár egy ilyen beruházás, vagy esetleg kerül is e valamibe.

abban sem vagyok biztos hogy folyószámla kell e vagy hitelkártya vagy mik a különbségek? melyik bank nyúlná le a legkevesebbet és az mennyit jelent? 18 éves vagyok szóval már junior kártyát se tudnék igényelni vagymi.



2016. máj. 31. 15:19
 1/2 A kérdező kommentje:
ja igen! és nemakarok hitelt felvenni véletlenül se , tehát ha elfogyott akkor lehetőleg netudjak minuszbamenni
2016. máj. 31. 15:21
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha 24 alatt vagy és úgy látom igen, akkor a legolcsóbb az OTP Junior.


A kérdés régebbi már biztos nyitottál azóta. Másoknak talán jól jön a válasz. :)

2017. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!