Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 1 Ft-ot ír egyenlegnek a...

1 Ft-ot ír egyenlegnek a Vodafone a feltöltőkártyámon, mikor az előbb tettem rá 3000 Ft-ot. Ez miért lehet? Nem az első eset már.

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a mai nap feltöltöttem a kártyám 3000 Ft-tal, majd SMS-ben azt írták, hogy jelenleg 1 Forint van a kártyámon, de csak azután, miután én raktam rá pénzt.


Nem az első alkalom már ez, megőrülök, ha megint elveszik a pénzem. Múltkor külföldön voltam, előtte tettem a telefonomra pénzt, majd mikor haza szerettem volna telefonálni, akkor közölte velem a szolgáltató, hogy nincs pénz ezen a nyomorult telefonon.


Most is ugyanez van, bár most tudok vele hívni, de mégis a [link] oldalon azt írja, hogy 1 Ft van a kártyámon. Megőrülök ettől a szolgálatótól.


Most ez mitől lehet?



2016. jún. 2. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:
1270
2016. jún. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!