Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankot ajánlanátok?

Melyik bankot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem rég fejeztem be a sulit és szeretnék egy új számlát nyitni, amihez csak én férek hozzá. Kérdeztem már többeket is de azt mondták, hogy az összes szar :D Hátha itt tud valaki mondani egy jót.

2016. jún. 8. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, az osszes sz*r. Amig ilyen komolysaggal tudod kezelni a temat, javaslom a parnacihat, nem a bankot.


Egyebken [link] valogass a szamlakbol, mar ha felfogod a kerdeseket, amikre valaszolnod kell.

2016. jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

www.bankmonitor.hu és www.bankracio.hu

Itt találsz kalkulátorokat, hogy a te használati szokásaid mellett melyik éri meg neked.

Utána nézd meg a bankok honlapján is (mert az a hiteles forrás) és ne csak a rövid leírást, hanem a részletes hirdetményt is.

2016. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!