Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kinek mi a véleménye az eToro...

Kinek mi a véleménye az eToro nevű oldalról?

Figyelt kérdés

Én eddig csak olyanokat olvastam, hogy "ez az de jó, másolok, aztán pénzt keresek".


Igazából az oldal is nagyon igényes, és érthető a magyar nyelv miatt, így nagyon csábító. De félek tőle, hogy nagyot lehet bukni, netán tartozást is lehet csinálni, és hasonló dolgok. Persze nem az a célom, hogy milliomos legyek, csak egy kis aprópénzt szeretnék belőle, ezért nagy tőkében nem fogok játszani sosem.


Valakinek már sikerült pénzt szereznie vele? Továbbá hogy lehet felrakni oda a pénzt egy számláról? Lehet PayPalról is? És ha nyerek valamennyit, akkor azt automatikusan küldi a számlára vagy a PayPalra?


Mindent el fogok olvasni, és még egy jó pár oldalt ezekről a netes kereskedésekről, nem fogok beleugrani az első héten. Majd esetleg a jövő hónapban, de azért kíváncsi vagyok a saját tapasztalatokra is a kezdéstől a készpénzig (amikor már a nyert pénzt valaki a kezében tartja). Valaki esetleg?



2016. jún. 19. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány év tapasztalatod van?
2016. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából még semmi, de elvileg ezt kezdőként is lehet csinálni. Mellette persze tanulom az ilyesféle dolgokat, és egy ideig csak játékpénzzel fogom csinálni.
2016. jún. 21. 17:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nemsokára 18, szóval ha betöltöm, akkor kezdeném, de előtte még utána nézek.
2016. jún. 22. 01:33
 5/10 A kérdező kommentje:
*Nem sokára
2016. jún. 22. 01:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a kor pont jó elkezdeni a tanulást...én később, 23 évesen kezdtem.Az első 4-5 év kínszenvedés lesz, de ne add fel, megéri megtanulni...
2016. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lehet nem fog tetszeni de összefoglalom: 1. ciprusi a cég, értsd ha van vmi konfliktusod egy fillért sem kapsz meg 2. a tőzsdéhez jóval több szakértelem és tapasztalat kell, bár azt nem kétlem, hogy megvan benned az ez iránti elszántság 3. Milliomos nem leszel belőle még ha az atya úr isten is vagy. 4. Komoly költségek terhelnek téged ha velük kereskedsz, és ne feledd: egyszer kell csak a pénzt elbukni, míg ha milliomos akarsz lenne akkor 50-100-szorozni kell. 5. Jó hír: Tartozást nem fogsz tudni csinálni. 6. Ezek ellenére azt javaslom hogy próbáld ki, de csak azért hogy ismerkedj a piacokkal. Ez az életben még hasznos lehet.
2016. júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, Ciprusi a cég, ezért felejtős...
2016. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Milliomos nem akarok lenni, hanem pont azért akartam elkezdni, hogy ismerkedjek ezekkel.

2016. júl. 8. 15:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Végül belevágtál? Hogy alakult?

2018. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!