Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kinek mi a véleménye az olbg...

Kinek mi a véleménye az olbg tippmix tippek oldalról?

Figyelt kérdés
nem tudom hallottatok-e már róla én ma olvastam róla és szeretném megkérdezni hogy valaki próbálta-e már és ha igen, akkor jó tippeket adtak-e előre is köszi a válaszért. :)

2016. jan. 29. 22:50
 1/2 anonim válasza:
A fejed ad jó tippeket, semmi ilyen oldalban ne bízz meg.
2016. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az olbg nem egy tippadó oldal, hanem egy olyan oldal, ahol a virtuális pénzzel tudsz játszani, erről lesz statisztikád is, és akár a bet365 fiókodat is hozzárendelheted az olbg fiókodhoz, így a többi fogadó is látja, hogy mire fogadsz, és mennyire vagy sikeres fogadó.

Fel is tudsz iratkozni olyan fogadókra, akik mondjuk az elmúlt 6 hónapban profitáltak a fogadásaikból, így le tudod másolni őket.

A tippek ezen az oldalon olyan tippek, amiket egyszerű halandó emberek tartanak jó választásnak. Pl. 130 fogadóból 120 szerint nyerni fog az XY csapat. Ez egy olyan dolog, hogy adhat jó tippeket.

Mindenesetre sokkal jobb, mint akármelyik gyökér facebookos tippadó oldal, mert itt mindenki a saját belátása szerint fogad, és több szem többet lát alapon, jobb ilyenre hagyatkozni.

Ha mellé nézed még a vitibet.com-ot, ami statisztikai alapon számolja ki az esélyeket, akkor van esély arra, hogy nyerni fogsz.

Szóval ez egy közösség, nem egy idióta, aki pénzért vagy anélkül osztja a tippeket, amik jó eséllyel szart sem érnek.

2016. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!