Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Régi OTP junior kártya helyett...

Régi OTP junior kártya helyett mostmár OTP mastercard online juniort adnak?

Figyelt kérdés
Volt régen egy kis kék hátterű OTP junior kártyám, ami nagyon gyatra volt, de az már lejárt egy ideje, és állítólag valami teljesen újat adnak mostmár. Valaki tudja hogy ez milyen?
2016. jún. 27. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Sima MasterCard kártyát adnak, Junior felirattal, PayPass funkcióval.
2016. jún. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, és ezeknél a kártyáknál az online vásárlás lehetséges? Úgy értem hogy "utalni".
2016. jún. 27. 20:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Az utalás és a bankkártyás vásárlás két különböző dolog. Utalni minden bankszámláról tudsz, bankkártyával fizetni pedig lehetséges a MasterCard kártyákkal.
2016. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen.
2016. jún. 27. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Mikor volt az a régen?

Mert ha nagyon régen is OTP Juniorod volt, akkor lehet, hogy már vagy jogosult rá a korod miatt. 24 éves kor felett Jump vagy más díjazású számlát nyithatsz.


Amúgy milyen kék hátterű Junior kártyád volt?

Két egyetemista biciklin ül? Mert én 2006-ban nyitottam OTP számlát és nekem is olyan volt.

Később pedig piros kameralencsést adtak.

2016. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát olyan 3-4 éve csináltattuk, már csak arra emlékszek hogy valami nagyon egyszerű kártya volt, napi 2000ft limittel, és semmi más. Üzletekben sem igen volt használható. Most pedig hogy lejárt (2 ilyen kártyám volt) elvileg dombornyomott. Egyébként sajnos rendes kártyát még nem kérvényezhetek, mert csak 17 éves vagyok
2016. jún. 28. 07:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja akkor ez 14 év alattiaknak való Junior volt.

Igen, azok nagyon korlátozottak.


17 évesen viszont már olyan Juniort kapsz, amivel lehet kp-t felvenni, bárhol vásásrolni, neten is.

Teljes értékű kártya lesz.

2016. jún. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, a bankban dolgozó nő fele ennyit nem tudott segíteni ez ügyben, köszi szépen :)
2016. jún. 28. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!