Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol tudom lekérni/megnézni a...

Hol tudom lekérni/megnézni a Payoneer kártyámhoz a számlaszámomat?

Figyelt kérdés
Már ezer helyen megnéztem, meg az angol nyelvű ügyfélszolgálatnál is és sehol nem találtam. Örülnék, ha valaki tudna segíteni akinek van ilyen kártyája.

2016. júl. 6. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A Payoneer kártyádhoz nem tartozik bankszámlaszám, Ez csak egy e-wallet, virtuális pénztárca, amire a társult cégek tudnak neked fizetni.

Van egy "Global Payment Service" szolgáltatásuk, ahol kaphatsz számlaszámot, hogy kizárólag cégektől fizetéseket fogadhass (magánszemélytől fogadni és küldeni nem lehet). Ezt viszont aktiváltatni kell, emailben kapcsolatba kell lépni az ügyfélszolgálattal. Meg kell nekik írni, előre láthatólag melyik cégektől vársz kifizetéseket és milyen tevékenységért. További dokumentumokat is kérhetnek.

2016. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!