Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honnan tudja meg a Bank vagy...

Honnan tudja meg a Bank vagy bármely hitelező cég, hogy megszűnik életvitelszerű mo-i tartózkodásom?

Figyelt kérdés

"A Bank a Kölcsönszerződést azonnali hatállyal felmondhatja továbbá, ha az Ügyfél életvitelszerű magyarországi tartózkodása megszűnik."


És honnan fogja megtudni? Semmit nem adok le, SZIG, Lig marad nálam, hisz visszajövök.

10 hónapra megyek el dolgozni egy fix helyre, aztán jövök vissza. Mindenem megmarad itthon, csak kinti munkaviszonyom lesz, természetesen a törlesztőket fizetem a továbbiakban is, hiszen erre egy külön számlát tartok fenn.

Ha rendesen fizetem továbbiakban is, akkor felmondják a szerződést és egyösszegben követelik vissza a kintlévőséget, csak mert nem itthon vagyok?


2016. júl. 8. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ... Ha pl. folyószámlahitel, akkor azért az feltűnik a banknak, hogy nem érkezik jövedelmed a számlára.
2016. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az mind1, h érkezik e jövedelem, hisz ki is rúghatják. Lehet a poszter munkanélküli. Ha fizeti a törlesztőt, akkor senkit nem érdekel, hogy van e melója, honnan van pénze.
2016. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem folyószámlahitel, hanem személyi kölcsön.
2016. júl. 9. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!