Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek melyik helyen...

Szerintetek melyik helyen jobb dolgozni FHB vagy Erste?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy az FHB állami tulajdonú az Erste meg osztrák cég, szerintetek ennek van valami jelentősége? Te hol dolgoznál szívesebben?

2016. júl. 14. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mit, és mennyiért.
2016. júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azonos pozicióban,back office-ban ugyanolyan fizetés mellett.
2016. júl. 14. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyik kutya, másik eb. De mivel most Spédert kipécézték maguknak, így inkább az erstéhez mennék, nem lehet valami jó hangulat az FHB-nál így, hogy csesztetik a nagyfőnököt és megállás nélkül kapják a bírságokat. Dolgoztam olyan pénzügyi intézménynél, ami bökte éppen akkor a hatalom csőrét, és kémény volt.
2016. júl. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Az FHB nem állami tulajdonú

2. Az Erstében van 15 százalék állami tulajdon

3. Ersténél szívesebben dolgoznék

2016. júl. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ersténél dolgoztam, ne menj oda


Testvérem FHB nál dolgozik és ő szereti


Ha fontos, hogy jól érezd magad munka közben és ne fenyegessenek minden nap, akkor menj az FHB hoz inkább

2016. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az erste jó hely. :) Legalábbis amikor ott voltam kellemes volt a légkőr. Az FHB-nál csak az egyik ismerősöm dolgozott de neki nem nagyon jött be.
2016. júl. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Közben hová mentél? én Erste-s vagyok és nagyon szeretem :)
2018. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!