Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kinek mi a véleménye a Cofidis...

Dawee28 kérdése:

Kinek mi a véleménye a Cofidis Adósságrendező hitellel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok !!!


Kinek mi a véleménye a Cofidis Adósságrendező hitellel kapcsolatban ? Megvan minden papír hozzá , nyomtatványt is megkaptam . A futár elvileg kedden jön és viszi el a papírokat ... Tényleg 3 hét mire választ kapok ??? Csak mert sürgős lenne a dolog mert sajnos lassan nem fogom tudni a hiteleket fizetni ... Egyenlőre még megtudtam oldani mindig de 2-3 hónapon belül lehet nem tudom ... Bár listás nem vagyok .... 145 ezres a fizetésem .... Ha megkapom a hitelt akkor is küldenek amúgy papírt vagy csak a pénzt utalták és úgy tudom meg hogy megkaptam ?



2016. júl. 23. 20:54
 1/4 egybaba válasza:
Úgy emlékszem a Credithill több bank adósságrendező ajánlata közül válassza ki a lekgedvezőbbet az ügyfélnek - egy próbát megér az öszes bank ajánlata között szétnézni, és nem csak egyet választani...
2016. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi köze a Credithillnek a Cofidishez ? :D
2016. júl. 23. 21:11
 3/4 anonim válasza:
Szia!Tapasztalatom alapján lassu a rendszer nagyon!Ezért megbántam!Pontos dátumot nem írok!Egyik héten szerdán lett megigényelve kövrtkező hét szerdán jött a futár következő hét keddre ért be a csomagom!Ahogy számoljuk majd 14 nap csak az hogy hozzájuk beér a szerződés!Miutám beért küldtek smst hogy beért hamarosan írásban tájékoztatnak az elbírálásról!Azóta várok ami per pill 4 napja!Felhívtam őket hogy mit csinálnak eddig de lekezelően annyit mondtak folyamatban van a bírálat!Várjak!Mindezt a hölgy teljesen lekezelően !Ha valaki vèlemény fog kérni az ügyintézés folyamatáról a hölgyet biztos hogy bepanaszolom a lenéző viselkedésével!Ugyhogy most várok!Más bank 10 perc alatt elbírálja az ilyet főleg hogy telefonon már pozitív volt az elbirálás és elötte is kapcsolatban álltam velük!Most kell bennük csalódnom
2016. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dibsii válasza:
Sziasztok. Ti mikor ezt az adósagrendezot választottátok ,volt valamelyik kifizetett hitelnél túlfizetés? Amit vissza kaptatok? Vissza utaltatok a cofidisnek? Mert nekem is járt vissza es mar el is költöttem? Milyen búntire számíthatok ha nem utalom vissza ?
2016. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!