Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy bankban dolgozó ügyintéző...

Egy bankban dolgozó ügyintéző mennyit keres?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!!

2016. júl. 24. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen ügyet intéz és hol.
2016. júl. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Banktól, beosztástól, ott töltött időtől, mit tudott kiharcolni magának az ember az állási terjún és ugye az sem mindegy, hogy mennyit értékesít az illető. Az én fizum egy nagybanknal főpenztárosként havi bruttó 300 ezer plusz jutalék, de munkaköröm miatt ez maximum havi bruttó 20 ezer Ft. Én 3 éve vagyok ott, szerencsém volt az interjún, jól adtam el magam. Kolléganőm 4 éve van ott tanácsadóként, ő bruttó 230-t kap plusz havi kB bruttó 60 ezer jutalék. Másik kolléganőm hitelezési tanácsadó, ő 15 éve van ott, bruttó 270-t kap plusz kB havi 70-100 ezer Ft jutalékot, kiépített ügyfelköre van. Ismerőseim más bankoknál bruttó 200-350 között keresnek.
2016. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!