Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » BANKFIÓKBAN DOLGOZÓK! Mi az a...

BANKFIÓKBAN DOLGOZÓK! Mi az a legalacsonyabb életkor amitől lehet bankfiókban dolgozni?

Figyelt kérdés

Ugye kell valamilyen gazdasági végzettség, minimum alapszak.

Azt 21 éves korára elvégzi az ember.

Onnantól már lehet?

Vagy lehetne, de nem alkalmaznak olyan fiatalt?


Elsősorban bankosok válaszát várom, de bárki más is válaszának is örülök aki tudja!


Köszi!



2013. aug. 1. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól mondod, 21 évtől átlagban. És nem csak lehet, kötelező is.


Főiskolán, szinte bármilyen pénzügyi szakon vagy, 6 iskolai tanulós félév után van egy 7. gyakorlati félév, ami általában 600 óra gyakorlatot ír elő. Ezt nagyon sokan bankban szokták elvégezni. A bankok egész tavasszal, nyáron hirdetnek kifejezetten gyakornokok számára álláshelyeket.


Például ha megnézed a [link] -t, láthatod ha beírod a keresőbe a junior, vagy a gyakornok szót és a pénzügyi részre szűkíted a keresést, hogy most is sok ilyen állást ajánlanak.

2013. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


De én konkrétan arra gondoltam, hogy nem gyakornokként, hanem munkaviszonnyal, főállásban.


Így?

2013. aug. 1. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Nem muszáj diplomát szerezni, elég pl. banki szakügyintézőt elvégezni, az csak két év érettségi után, így már 20 évesen is dolgozhat valaki bankban. Amúgy nálunk van olyan, aki levelezőn jár fősulira, és simán érettségivel dolgozik nálunk 19 évesen, igaz mi kicsi bank vagyunk.
2013. aug. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem, hogy melyik bankról van szó?


Pl. ha alapképzést végez valaki, gazdaságit persze és utána levelezőn csinál mesterképzést az már elég, ugye?

Nem baj, hogy egyéb nincs? Pl. korábbi munkahely, egyéb vizsgák?

2013. aug. 2. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!