Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Budapest Bank szokott postai...

Budapest Bank szokott postai úton küldeni PIN kódot?

Figyelt kérdés

Új kártyát igényeltem, megkaptam. A levélben ezt írták:


"NEM KAPTAM MEG A SZEMÉLYES AZONOSÍTÓ (PIN) KÓDOT. MIT TEGYEK?

A kártyához tartozó PIN kód nem kerül postai úton kiküldésre, annak megadására Telebankon keresztül van lehetősége. Amennyiben Ön a Telebank használatában akadályoztatott, biztonsági okokból bankkártyáját néhány nappal előbb postázzuk, mint a PIN kódját. Ha néhány nap elteltével sem érkezne meg, kérjük, hívja a Telebankot."


Most akkor postázzák vagy nem postázzák? :D

Én vagyok a hülye vagy az első két mondat tényleg ellentmond egymásnak? :D


2016. júl. 31. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
BB-s voltál, volt ott már bankkártyád? Lehet, hogy annak a pinkódja jó az újhoz is.
2016. júl. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a régi PIN nem jó az újhoz, mert nem a lejárt kártya miatt kaptam új kártyát, hanem mert ez a régi sorozatszámú meg fog szűnni és muszáj voltam másikat igényelni. Még több mint egy évig jó lenne amúgy a kártya, de augusztus közepétől már nem lesz az. Tehát az előző még megvan és aktív még (pár hétig). De megvan közben már az új is. :)
2016. júl. 31. 09:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában a régi PIN kód jó az újhoz is, szerintem itt is ez van. Az, hogy miért kapsz új kártyát, nem számít.
2016. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amikor az ezelőtti kártyámat kaptam, akkor is az volt, hogy "fedésben" volt a két kártya érvényessége, mert azt is megszüntették és vezettek be helyette egy másikat és kérés nélkül küldtek egyet. És annál sem volt jó a régi pin kód, hiába próbáltam. Be kellett menni a bankba és pénzért újat kérni. :/ Mert ahhoz se küldtek. Csak reménykedtem benne, hogy hátha azóta változtattak ezen a rendszeren és most már küldenek... :/
2016. júl. 31. 20:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Bementem a bankba. Mint kiderült, nem ők küldik a kódot, hanem neked kell kitalálni egyet és megadni nekik. Még jó, hogy elmentem, különben életem végéig várhattam volna rá, hogy küldjék... :)
2016. aug. 2. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!