Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Valaki szokott parkourozni az...

Valaki szokott parkourozni az aquincumnál lévő romokon?

Figyelt kérdés

2016. jún. 11. 10:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Akkor hol parkourozzak?
2016. jún. 11. 20:12
 2/4 anonim ***** válasza:
ott ahol nem rongálsz 2000 éves római kori romokat.
2016. jún. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es! Tipikus rosszindulatú buta felfogás, hogy a parkour rongálás. Miért is lenne az? Azért mert van, hogy erősebben ér hozzá a cipő talpa? Esetleg túl zsíros lesz és nem él meg rajta a moha ha megkapaszkodik egy fal szélébe? Ha ott ugrál, nem hogy baja, de a romon még nyoma sem marad annak, hogy ott volt. Ha még azt mondanám, hogy egy frissen festett épületről lenne szó, amin meglátszik a cipőnyom, akkor nem szólnék be, de egy romnál ami minden kőből van és arra van tervezve, hogy bírja a harcot, pont nem attól fog megrongálódni, hogy ő rajta ugrál... Erről ennyit.



Kérdező! Még nem voltam ott, de már régóta tervezek egy edzést ott, mert videók alapján jó szpotnak tűnik.

2016. jún. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, de nem volt jó, diákjegy 800Ft, nincs nayon min parkourozni, az ugrásitávolságot lehet gyakorolni, meg a vaultot, de mivel nem megy nekem sokfajta vault így nemtúl szórakoztató, vigyázz mert lehet hogy meglátják.
2016. jún. 14. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!