Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik olyan tiltás hogy...

Létezik olyan tiltás hogy pénzt bankkártyával csak a saját bankomnál vehetek fel (otp)?

Figyelt kérdés

2016. aug. 5. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:

A bank részéről tutira nem...

Vagy netán magadnak akarod megtiltani, hogy máshol vegyél fel? Olyanra gondolsz, mint a készpénzfelvételi limit beállítása?

2016. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Olyan létezik, hogy a kártyát letiltják, de bankfiókban a személyazonosságod igazolása után továbbra is vehetsz fel pénzt. De: ez drágább, mint ATM-ből, és nem vonatkozik rá a havi legfeljebb 2x, maximum 150000Ft további költségek nélküli (ingyenes) felvétel.
2016. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es, nem ezt kérdezte a kérdező.. azt kérdezte, hogy van-e olyan tiltás, hogy OTP-s bankkártyával csak OTP-s automatánál lehet felvenni pénzt?
2016. aug. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 HSz76 ***** válasza:
Úgy tudom igen. Otp-nek van olyanja, ami csak a saját autómatájában jó. De ha egyszer működött már másikban, akkor nem tiltják úgy le.
2016. aug. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
OTP MasterCard kártya most vettem fel Erste automatából készpénzt.
2016. aug. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xswerdy ***** válasza:
Tiltani nemigen szokták, de sokszor magasabb a díja az idegen ATM használatának
2016. aug. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy nézem, a kérdezőt "roppant" érdekli a válasz - 4 napja vissza se néz... Pedig szinte azonnal válaszoltam...
2016. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!