Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A banki pénztáros nehéz...

A banki pénztáros nehéz szakma? Nehéz kitanulni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. aug. 17. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jujj, nagyon nehéz. Állandóan változó munka. Minden nap más és más pénzt kell számolni.
2016. aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Banki pénztáros vagyok. Önmagában nem nehéz. De figyelni kell, nincs pardon. Ha hiány, ha többlet, az baj. Emellett minden bank elvárja, hogy értékesítsen is az ember. Nálunk egyéb feladatokat is kaptam, így már nehéz, főleg ha sok az ügyfél. Észnél kell lenni, minden szabályt pontosan be kell tartani, de nem bonyolult munka. Én gyűlölöm minden percét, de szuper fizetésem van, így most kivárok, mert nagyon kell a pénz a mostani élethelyzetünkben. De ha kikeveredünk a bajból, akkor menekülök. Egyébként hozzánk diplomát elvárják ebben a munkakörben is, de abszolút hülyeség ez.
2016. aug. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok termék van egy bankban, az emberek a pénzük miatt mennek be, hülyeséget nem mondhatsz nekik, mert egy életre elásod a brandet náluk.


Az OTP-ben/K&H-ban/CIB-nél stb. becsapott a pénztáros, nem is annyiba került, nem is volt ingyen, nem is úgy kamatozik stb., és soha többé nem megy oda, meg még az ismeretségi kört is jól beoltja a bank ellen, csak mert egyszer valamit elnéztél. Hát, ezt meg a főnökeid fogják nehezen elnézni.


Szóval nem tudom, kell-e diploma, de valami pénzügyi vizsga biztosan kell, és nagyon ismerned kell a termékeket, mert az ügyfelek sokkal érzékenyebbek a pénzükre, mint mondjuk a nadrágjukra. Ha vettek valahol egy rossz nadrágot, azért visszamennek ugyanabba boltba másodjára is jobban, mintha egy bankszámlával, betéttel, hitellel szívták volna meg.

2016. aug. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!