Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bank ad szmélyi kölcsön...

Melyik bank ad szmélyi kölcsönt passzív KHR státuszú ügyfélnek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 21:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem semelyik. Régebben a Provident adott, de szerintem már ők se.
2016. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Egy év után lekerülsz viszont, addig bírd ki, nem olyan nagy idő.
2016. aug. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A Cofidis ad, kiderítettem. Köszi!
2016. aug. 18. 15:23
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Tehát egy éve sincs, hogy nem vagy aktív, azaz nem tudtad fizetni, de te máris új hitel után nézel? Valakin nem lehet segíteni...
2016. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Bocsi utolsó fingod sincs miröl beszélsz :D


Passzív státusz


Akkor kerülsz passzív státuszba, ha aktív voltál, de tartozásodat kiegyenlítetted, vagy a pénzintézet érvényesítette a követelését, vagy a hitelszerződést átütemezte. Ebben a státuszban maximum egy évig maradsz, aztán törölnek a KHR listáról. Passzív státuszúakat némely bank elfogad zálogkötelezettként, de ilyenkor általában kevesebb hitelt ad és azt is drágábban.


Tehát a passzív KHR-es a te szintedre lefordítva azt jelenti, hogy már kifizette a tartozását.


Ma voltam az OTP-nél, ök is adnak!

De folyószámlahitelt nem, csak kizárólag személyi kölcsönt.

2016. aug. 19. 14:16
 6/20 A kérdező kommentje:

Kérem jelezzétek, ha segítségetekre volt ez a kérdés!


Köszi

2016. aug. 19. 14:18
 7/20 anonim ***** válasza:

Kérdező: olvasd újra a 4-es választ, elsőre rosszul értelmezted. Teljesen igaza van. Gondold át újra, mielőtt újabb hitelt vennél fel.

Szívesen.

2016. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A két dolog nem zárja ki egymást és semmiféle érv nem szól egyik ellen sem.
2016. aug. 21. 22:01
 9/20 anonim ***** válasza:
Értem, egy éve meg nem bírtad fizetni a hitelt, azóta rendeztetek a tartozást, pl raterhelte a lakásra. Erre most újabb hitelt veszel fel, megint nem fogod fizetni, megint felkerülsz, rosszabb esetben meg a lakásod is elveszik. Értem, aki hülye, az is marad. Igy adok en is kölcsön neked ha nem fizeted, enyém a lakásod. Na?
2016. aug. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Alapból kezdjük ott, hogy nincs is lakásom te ökör :D
2016. aug. 23. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!