Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal negatív egyenleg?...

PayPal negatív egyenleg? Egyenlítsem ki vagy ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

Júliusban eladtam egy nem kézzel fogható tárgyat (online játék account), a vevő Paypal-en fizetett és 'giftként' küldte a pénzt.

Ma viszont nyitott disputeot "unauthorized transaction"-ra hivatkozva, vagyis hogy ő nem hagyta jóvá/nem tudott erről a tranzakcióról.

Igazából nincs semmi értelmes bizonyítékom, 100% hogy nem fogom megnyerni a disputeot.


Kérdéseim:

Mi történik ha nem egyenlítem ki az egyenleget? Nem túl fair, hogy így elveszítettem az online játék accountomat is meg a pénzt is.

Be tudják rajtam hajtani? Pl. átadják követeléskezelőnek vagy ilyesmi?



2016. aug. 22. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:

"a vevő Paypal-en fizetett és 'giftként' küldte"


Akkor, hogy tud disputet kérni? Ajándék az ajándék.

Nekem volt hasonló esetem, applikációt vásároltam, aztán nem annyit hozott amennyi le volt írva sőt meg költségeim is adódtak. Nyitottam egy disputet aztán közölték velem, hogy mit akarok én, nem jár vissza a lóvé. Szolgáltatásra vagy virtuális dologra.

2016. aug. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!