Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Új bankkártyához hol a PIN kód?

Új bankkártyához hol a PIN kód?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam a bankomtól egy levelet, hogy meg fog szűnni az a kártyatípus, amit használok, bementem, lecseréltettem. Ki is küldték az új kártyámat, a régit bevonták. PIN kódot viszont nem küldtek hozzá. A régi kártyáé nem jó (próbáltam, de miért is lenne jó, ha más típus???) Netbankon se találtam semmi használhatót. Nem lehet sehogy máshogy megtudni, csak ha személyesen bemegyek?
2016. szept. 3. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Külön levélben szokták küldeni, jelöletlen borítékban.
2016. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet pár nappal később jön majd.
2016. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A levélben, amiben a kártya volt, le van írva az is, hogy küldik a PIN kódot és hogy mit kell tenned, ha azt nem kapod meg X napon belül. Járj el e szerint.
2016. szept. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A levélben, amit küldtek, csak annyi volt, hogy nem küldik a kártyával együtt a PIN-t biztonsági okokból. De igazatok lehet, mert pár napja kaptam meg a kártyát. Várok szerdáig, és ha nem jön, telefonálok a banknak. Addig se költöm el a gyest. :D
2016. szept. 4. 10:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Melyik bankról van szó?


A levélben nem volt leírva? Nem lehet, hogy a bankfiókban már be lett állítva a kód?

2016. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!