Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pár hónapos lekötésnél kevés...

Pár hónapos lekötésnél kevés összegnél lesz valamennyi kamat? (nyári munkából maradt kb.600ezer)

Figyelt kérdés
Ersténél van bankszámlám, láttam netbankon hogy le lehet kötni de egyáltalán nem értek ezekhez. Kb. 0,5-1 évre tudnám nélkülözni az összeget biztosan.
2016. szept. 4. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ilyen 60 forint körüli adatokat kapok ennyire, most nagyon alacsonyan van a jegybanki alapkamat, nem éri meg. Ezzel az összeggel a legjobb, amit kezdhetsz, hogy tudásba fekteted be (tanulsz valamit, ami később javítja az esélyeidet a munkaerőpiacon, akár nyelvet, akár autóvezetést, bármit).
2016. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van. Egy év alatt max párszáz forintot kamatozna, és akor már valami hiperszuper konktrukciót találtál, sztem nem éri meg a macerát.
2016. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!