Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankszámla nyitáshoz milyen...

Bankszámla nyitáshoz milyen dokumentumok szükségesek?

Figyelt kérdés
Unicreditnél szeretnék számlát nyitni. Mindenhol csak a vállalkozásokra vonatkozó leírást találtam, viszont én magánember vagyok. Elég személyi és lakcímkártya? Valamint mennyit kell fizetni a számlanyitásért? (ez lenne az első számlám, tehát még nincs bankkártyám)

2016. szept. 10. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak személyi és lakcímkártya.

A nyitás ingyenes, majd a számlavezetésnek lesz havi díja, meg a bankkártyának, de azokat az első hónapban úgyis ráterhelik a számlára.

Ha oda fogod kapni a fizut, akkor valószínű olcsóbb lesz, vagy jobb esetben a számlavezetési díjat jóvá írják bizonyos érték felett.

2016. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja, a bankkártyának éves díja van többnyire, bár van olyan bank amelyik átvállalja a költséget, bizonyos összegű havi fizetés számlára érkezésekor...
2016. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adókáetya is kellhet.
2016. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha sima lakosságit akarsz nyitni,akkor csak személyi igazolvány(magyar) és hozzátartozó magyar lakcímkártya.
2016. szept. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. szept. 16. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!