Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Adnak ennyi hitelt ha nincs...

Adnak ennyi hitelt ha nincs biztos jövedelmem?

Figyelt kérdés
300-500E kéne hogy meglegyen az indulótőkém és elhagyhassam ezt a csodás országot, de nincs munkám, igaz 2 hónapja kerestem de minek. Melyik banknál, milyen kölcsön a neve annak, ami ad ennyit, milyen kamattal? 19/F
2016. szept. 12. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:

nem fog egyetlen bank sem neked adni egy fillért sem munka vagy fedezet nélkül

arra meg főleg nem hogy lelépj egy másik országba

2016. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

19 évesen miért akarod elhagyni ezt a csodás országot?

És külföldön egyáltalán mihez akarsz kezdeni?

Miért nem tanulsz, mint a legtöbb 19 éves?

2016. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vicces vagy... Úgy gondolod, hogy a bankok ennyire hülyék, hogy csak úgy "megdobnak" 500 ezer ft-al fedezet nélkül?

Te adnál kölcsön olyan embernek, akinek nincs munkája, nincs semmije, csak "majd hozom"?



Mondjuk azt nem tudom, miért nem találtál munkát, mert azért most már eléggé kapkodnak a munkavállalók után - árufeltöltőhöz még képzettség sem kell.


Ha beszélsz valamilyen nyelvet, akkor meg főleg nem értem, miért nem tudsz elhelyezkedni.

2016. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért, vannak éves kölcsönök, addig (talán) lesz munkám. 2: Magánügy. Igényesebb vagyok.
2016. szept. 12. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Igényesebb vagy 😁 Jó szöveg. Csak zt felejted el, hogy külföldön sem valami top menedzser munkát fogsz kapni, hanem ugyanazt amire itthon fujjogsz. Csak ott meg lesz spékelve azzal, hogy te csak egy külföldi vagy és mivel pénz nélkül mész ki, így a "legjobb" környéken lakhatsz majd ki tudja kikkel. Persze lehet arcoskodni, csak nem 19 évesen 0 szakmai és élettapasztalattal. Sok embernek bejön a külföldi munka, hiszen a piacképes szakmákat főleg megfizetik, de azért nem olyan egyszerű mint amilyennek itthonról tűnik.
2016. szept. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Sehol nem kapsz megfelelő módon igazolható jövedelem nélkül pénzintézettől semekkora hitelt.

2. Az igényesség ott kezdődik, hogy megszerzel egy piacképes szakmát itthon, vagy külföldön és minimum tájékozottabb vagy pénzügyekben (is).


A tény az, hogy neked nem csak munkád nincs, hanem semmilyen használható szaktudásod, így sehol nem fogsz "csodás országot" találni, ahol tárt karokkal fogadnának.

2016. szept. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!