Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vízumigényléshez lenne szükség...

Vízumigényléshez lenne szükségem angol nyelvű igazolásra banktól. Megoldható ez bankszámla nélkül?

Figyelt kérdés
5000 dollár szükséges a kiutazáshoz (repjegy+egyéb költségek), ennek meglétét igazolni kell online vízumigényléskor.

2016. szept. 17. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
hogy igazolod bankszámla nélkül? sehogy! milyen vízumhoz kell amúgy ennyi pénz?
2016. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De mit igazoljon a bank, ha nincs ott pénzed egy számlán? Hogy bevitted egy szatyorban és látták?
2016. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Új-Zéland a cél, amit elfogadnak igazolásként a számlakivonat, vagy "bank draft", amit nem tudom hogy itt kiállítanak-e... végső megoldásként gondoltam a bankszámlanyitásra, de nekem nincs szükségem rá :/
2016. szept. 18. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:
A bank akkor allit ki ilyet, ha bemesz, nyitsz egy szamlat es rapakolsz $5000-et, utana megkapod a papirt. Enelkul nem.
2016. szept. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!