Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Letöltöttem egy alkalmazás...

Letöltöttem egy alkalmazás INGYENES változatát, de mikor megnyitottam, azt írta ki, hogy "ez a pro verzió 30 napos próbája" (valami ilyesmi volt). Ezért majd fizetnem kell?

Figyelt kérdés
Semmilyen banki adatot nem kellett megadni, és sehol sem figyelmeztettek.

2016. szept. 24. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmiért nem kell fizetned, ha nem akarsz. Majd 30 nap múlva felajánlja, hogy vedd meg a teljes verziót. Ha ezt nem akarod, akkor senki sem fogja rád erőltetni, hogy fizess.
2016. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

Ez a legtöbbször úgy működik, hogy a kipróbálási időszak ( az esetedben 30 nap ) alatt a szoftver adott verziójában ( most Pro ) használható minden funkció működik.

A próbaidő lejártakor csak azok a lehetőségek maradnak elérhetőek, amelyek az ingyenes verzióhoz kapcsolódnak.

2016. szept. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:
Azért azt megjegyezném, hogy igazi ingyenes program ilyet nem csinál, ez egyszerűen egy próbaverzió. Sajnos, szokásos átverés az „ingyenes letöltés” meghatározás -- persze, a letöltése ingyenes, maga a program meg fizetős. Ettől függetlenül a te szándékod ellenére nem tudnak tőled pénzt lehúzni, legfeljebb a program válik működésképtelenné. Jobb esetben valamilyen szinten azért használható marad, vagy csak állandó figyelmeztetésekkel idegesít.
2016. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!