Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ti vennétek fel a helyeben...

Ti vennétek fel a helyeben OTP személyi kölcsönt?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok, se kutyám, se macskám, nincs semmi kiadásom a telefonszámlámon kívül, szülőkkel élek, haza adok X összeget, többit elrakom, vagy megveszek amit szeretnék.


Autót akarok vásárolni, olyan 750-900 ezer között, nem 2 évre vennék. Van némi spórolt pénzem, de sajnos messze vagyok még ettől a pénztől és már nagyon szeretnék saját autót, állandóan szülők kocsiját nyúzom. 500 ezer személyi kölcsönre gondoltam, 2 év futamidővel, az kb. havi 25 ezer lenne, 18,3%-os THM mellett. Persze, ha ez így van.


Bőven ki tudnám fizetni, és hamarabb is lenne autóm, mint mire összespórolok annyit a kevés fizumból. Ti mit csinálnátok?


Azért kérek tanácsot, mert még nem volt soha tartozásom és nem szeretnék pofára esni. Valamint mások hibáiba sem szereznék, hogy elviszi a bank a kocsit/házat stb..



2016. szept. 30. 17:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Valamire fogni kell a sikertelenséget igaz?

Ha neked nem jött össze, akkor másnak sem jöhetett, ugye?

Nekem szülői segítség nélkül lett kocsim is, házam is.

Hát akkor hol tarthatnék, ha a lakhatásra nem kell költenem...

Biztos a vak meg a világtalan esete az, amikor valakinek sikerül, és támogat egy másik fiatalt, akinek vannak álmai... aha!

Biztos az a normális, hogy egy idős fószer megmondja, hogy kéne élnie egy fiatalnak, mire kéne költenie a pénzét... mert ő csak tudja!

1982-ben volt olyan idős, mint a kérdező, de ha szerinted ezt a két korszakot össze kéne hasonlítani, és azt tenni, amit egy 1982-es 23 éves tett anno, akkor hajrá!

Ti éljetek így!

Gyűjtsetek lakásra, mellette egyetek kenyeret, igyatok vizet, és semmi életetek ne legyen. Ilyennek is kell lenni valakinek! :)

A többieknek pedig hajrá, a saját pénzüket költsék arra, ami boldoggá teszi őket, ez nyilván később egy saját lakás, de ismétlem: van még idő!

2016. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

# 11


Én nem foglalkozom ilyen befásult vénemberek véleményével!


Miquel


Szóval agglegény jelölt, meg felelőtlen, mert próbálom megvalósítani azt, amit akarok? Nem lakásban gondolkodom 23 évesen? Nincs megspórolt pénzem? Fiatal kis suttyó, igaz?

Jogosítványt leraktam, mert szüleimnek nem telt rá, új bútor vettem, mert a régi majdnem szétesett, új ágyat, mert kényelmetlen volt és fájt minden porcikám. Új TV-t és számítógépet, mert a régiek tönkrementek, ruhákat, mert kell, valamint havonta hazaadok 50-60 ezer ft-ot szüleimnek, ha már itt rohadok a nyakukon. 21 évesen végeztem a sulival, 22 évesen találtam munkát, mert a kutyának nem kellettem tapasztalat nélkül. Addig mentem napszámba, hogy legyen valami költő pénzem. Jelenleg dolgozom, kb 1 éve, és megvettem azt, amit eddig nem tehettem meg, valamint szeretnék egy autót, hogy legyen saját. Lakásba 25-26 évesen akarok belekezdeni. Albérletbe akartam menni, ha már lett keresetem, de szüleim tanácsolták, hogy maradjak otthon, így legalább lesz némi pénzem. Őket is így segítették a szüleik, nem úgy, hogy "takarodj gyerek, boldogulj". Most 2 évvel később kezdem a lakást, össze dől a világ? Miről maradok le? Sok 30 éves idióta otthon rohad, semmi életcéllal, nekem van és én vagyok a suttyó, szar? Az ilyen befásult emberektől kapok hányingert, már bocsánat! sajnálom, ha Önnek ez nem adatott meg, attól nem kell(ene) másnak is bebeszélni a hülyeséget. Gondoljon amit akar, nem érdekel! Köszönöm a "jobb" életmeglátási tanácsokat! Éljek unalmasan, gratulálok.

Nem kérek választ, mert nem vagyok kíváncsi a véleményre! Lehet bunkó parasztnak, meg tiszteletlennek gondolni.

Viszlát!

2016. okt. 3. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!